Ogłoszenia parafialne

Skrzebowa 26.06.2022

Ogłoszenia duszpasterskie

13 Niedziela Zwykła

 

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarze w zakończenie oktawy Bożego Ciała i Uroczystości Serca Pana Jezusa. Panu organiście, służbie ołtarza i zakrystii, całej asyście procesji, dzieciom komunijnym i sypiącym kwiaty. Wszystkim za wspólną modlitwę i uczestnictwo w Eucharystii i procesjach – Bóg zapłać.

  2. Dzieciom i młodzieży rozpoczynających czas letnich wakacji życzymy dobrego, mądrego i bezpiecznego wykorzystania wolnego czasu.

  3. W środę obchodzimy Uroczystość św. Piotra i Pawła. W tym dniu o godz. 11 00 na terenie przed ogrodzeniem kościoła, odbędą się badania w ambulansie diagnostycznym pod kątem : miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli. Szczegóły na plakacie i ulotkach w kruchcie.

  4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. W tym miesiącu wyjątkowo Msza św. o godz. 18 30. Spowiedź w godz. 18 00 – 18 30.

  5. W sobotę o godz. 9 00 Msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Maryi. Od godz. 9 30 odwiedziny chorych i starszych. O godz. 17 30 różaniec z wymieniankami rocznymi za zmarłych.

  6. W dniach 3-4 sierpnia br. ministranci naszej parafii wyjeżdżają pociągiem na wycieczkę do Krakowa.

  7. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych informacji na temat tegorocznej poznańskiej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

  8. Prasa : „Gość Niedzielny”, „Mały Gość – lipiec i sierpień” i „Opiekun”.

  9. W sakramentalny związek małżeński zamierzają wstąpić : Mateusz Dwornik, kawaler i Karolina Bartoszek, panna, zam. Smardów – par. Wysocko Wielkie