Zapraszamy w Bieszczady

Zapraszamy do udziału w pielgrzymko-wycieczce w Bieszczady i Góry Świętokrzyskie w dn. 20-24 sierpnia b.r. Plan wyjazdu jest następujący:

 
1.     20.08 ( poniedziałek)
Wyjazd – Skrzebowa przed kościołem  - 4 30. Pobyt w sanktuarium Św. Krzyża w Górach Świętokrzyskich (Msza św.), przejazd i zwiedzanie Sandomierza, obiadokolacja i nocleg w „Domu Turysty” – hotel  w Sanoku.
 
2.     21.08 ( wtorek)
Śniadanie. Wyjazd i zwiedzanie „pętli bieszczadzkiej” (w przypadku złej      pogody – zwiedzanie muzeum budownictwa ludowego w Sanoku). Zagórz, Lesko, kamień leski, Myczkowce – zapora, Caritas – Msza św., Solina – zapora, rejs statkiem po zalewie solińskim, powrót do Sanoka – obiadokolacja i nocleg.
 
3.     22.08 ( środa)
Śniadanie. Wyjazd i zwiedzanie Rymanów Zdrój. Iwonicz Zdrój, Bóbrka     muzeum wydobycia ropy naftowej, Dukla – sanktuarium św. Jana z Dukli, Komańcza – Msza św., powrót do Sanoka – obiadokolacja i nocleg.
 
4.     23.08 ( czwartek)
     Śniadanie. Wyjazd do Krasiczyna – pałac, Przemyśl ( fortyfikacje z I wojny światowej), Bolestraczyce – arboretum, Kalwaria Pacławska – Msza św., powrót do Sanoka – obiadokolacja i nocleg.
 
    5. 24.08 ( piątek)     
   Śniadanie. Przejazd w Góry Świętokrzyskie. Zwiedzanie jaskini „Raj” k. Chęcin. Kielce – czas wolny. Powrót do Skrzebowej ok. 24 00.    
 

Koszt 680 zł. od osoby. Cena obejmuje: przejazd autokarem na trasie pielgrzymko-wycieczki. 4 noclegi, 4 obiadokolacje i 4 śniadania w hotelu „Dom Turysty” w Sanoku. Opieka przewodnika w Bieszczadach. Wszystkie bilety wstępu,  przewodnicy i zwiedzanie obiektów wg planu, rejs statkiem. Opłaty parkingowe. Ubezpieczenie NW uczestników.

Zapisy do końca kwietnia u ks. prob. Rafała Krysia, tel. 62 735 91 42.