Sukcesy naszych drużyn

W ostatnich tygodniach drużyny składające się z mieszkańców naszych miejscowości zdobyły kilka sukcesów podczas Strzelania z Kbks-u dla Samorządowców Gminy i Miasta Raszków, Mistrzostw Gminy Raszków w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej oraz Mistrzostw Gminy Raszków w Warcabach 64-polowych.
29 września 2007 roku na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Raszkowie odbyły się zawody w strzelaniu z kbks-u dla samorządowców Gminy i Miasta Raszków, w których wystartowało siedem 3-osobowych zespołów. W ogólnej klasyfikacji I miejsce wywalczyła drużyna ze Skrzebowej, w składzie: Mariusz Lis, Tadeusz Marszał i Dariusz Niezgódka. Indywidualnie najlepszy wynik należał także do skrzebowianina Tadeusza Marszała.
W niedzielę 7 października 2007 roku w Jaskółkach Rada Gminna LZS zorganizowała mistrzostwa w strzelaniu z broni pneumatycznej i warcabach dla drużyn LZS i mieszkańców Gminy Raszków. W strzelaniu z broni pneumatycznej drużyna LZS Moszczanka-Skrzebowa zdobyła drugie miejsce a sołectwo Moszczanka IV miejsce. Indywidualnie Romana Pawłowska ze Skrzebowej była III a Dariusz Rabencki z Moszczanki zajął II miejsce. W warcabach LZS Moszczanka-Skrzebowa zajął II miejsce, natomiast indywidualnie Ewelina Pawłowska ze Skrzebowej była III, podobnie jak Dariusz Rabencki z Moszczanki.
Gratulujemy!!!