Drugi numer kwartalnika

W niedzielę 15 czerwca ukazał się drugi numer kwartalnika wiejsko-parafialnego "Bliżej Siebie". Fakt, iż pierwszy rozszedł się bardzo szybko (konieczny był nawet dodruk kilkudziesięciu egzemplarzy) napawa nas optymizmem, i potwierdza, że idea kwartalnika jest trafiona. Dlatego też nasze pismo się rozwija – objętość tego wydania jest szersza w stosunku do poprzedniego. Pojawiło się więcej tekstów, szczególnie z Bieganina i znajdującej się w tej miejscowości szkoły podstawowej.
Ten numer wydany jest w przeddzień rozpoczęcia wakacji, stąd obszerny tekst na temat ich dobrego wykorzystania. Kącik zdrowotny także dotyczy gorących letnich dni. W czerwcu naszą parafię czeka jeszcze uroczystość bierzmowania młodzieży – Ksiądz Proboszcz wyjaśnia w swoim tekście sens tego sakramentu. Poza tym w gazetce znalazły się informacje z życia naszej parafii, naszych wsi i organizacji społecznych oraz szkoły. A na koniec strona dla dzieci, które biorąc udział w konkursie mogą wygrać nagrody książkowe.
Wydawcą gazetki jest nasze Stowarzyszenie wraz ze skrzebowską parafią. W skład komitetu redakcyjnego wchodzą: Maria Jarmuszczak, ks. Rafał Kryś, Beata Marciniak, Ewelina Marszał, Karol Marszał i Jacek Szczotka.
Gazetkę nabyć można przed kościołem w Skrzebowej po Mszy św.