Dotacja na wycieczki

Miło nam poinformować, że nasze Stowarzyszenie otrzymało kolejną dotację - tym razem na organizację wyjazdów do wielkopolskich instytucji kultury.
W najbliższych miesiącach zorganizujemy co najmniej 3 wycieczki dla grupy dzieci i młodzieży uczęszczającej na cotygodniowe zajęcia z tańca ludowego. Nasz projekt pt. "Popularyzacja działalności wielkopolskich samorządowych instytucji kultury wśród małych mieszkańców naszych wsi" otrzymał wsparcie w wysokości 4 000 zł. ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, w konkursie ofert z dziedziny kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego. W związku z tym nasze najbliższe zamierzenia to:
1) wyjazd do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie (zwiedzanie muzeum i udział w jarmarku wielkanocnym) oraz do Teatru Wielkiego w Poznaniu na operę "Czarodziejski flet" Wolfganga Amadeusza Mozarta - Niedziela Palmowa 16 marca
2) Wyjazd do Gniezna - udział w przedstawieniu "Doktor Dolittle i przyjaciele" w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie, zwiedzanie Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz innych atrakcji miasta - niedziela 27 kwietnia
3) Wyjazd do Kalisza - udział w spektaklu w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu oraz zwiedzanie Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej - koniec maja.