Drugie miejsce tenisistów

Podczas turnieju tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości drużyna LZS Moszczanka-Skrzebowa zajęła II miejsce. Rozgrywki zorganizowały w niedzielę 8 listopada Rada Miejsko Gminna Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Raszkowie wraz z Raszkowskim Ludowym Klubem Sportowym Tenisa Stołowego. Zawodnicy rywalizowali w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej w poszczególnych kategoriach wiekowych wśród dziewcząt i chłopców. Drużynowo zwyciężyła reprezentacja LUKS Janków Zaleśny.  W turnieju wzięło udział 55 zawodników a zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali medale i dyplomy, a w klasyfikacji drużynowej puchary.
Najlepsze wyniki nasi zawodnicy zdobyli w kategorii "Chłopcy rocznik 1993 i starsi":