Zwycięstwo na spartakiadzie

W dniu 30 maja w Raszkowie odbył się finał XI Letniej Spartakiady LZS i Mieszkańców Gminy i Miasta Raszków. Zawodnicy startowali w konkurencjach lekkoatletycznych i rekreacyjnych oraz w grach zespołowych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna LZS Moszczanka-Skrzebowa, zdobywając 435 punktów i wyprzedzając LZS Głogowa oraz LUKS Radłów. Najlepsze miejsca spośród naszych reprezentantów zajęli:
- Mariusz Lis, Tomasz Niezgódka, Dariusz Rabencki, Adrian Rychlik - I miejsce w przeciąganiu liny;
- Hubert Kaczor, Michał Wodniczak, Hubert Madyński - I miejsce w biegu w workach dla dzieci.
Wcześniej 17 maja rozegrano Turniej Piłki Nożnej, w którym nasza drużyna zajęła IV miejsce wśród 13 startujących.  Natomiast w  niedzielę 24 maja rozegrano turniej piłki siatkowej i koszykowej . W turnieju piłki siatkowej nasza drużyna kobieca zajęła III miejsce a męska miejsce IV. W turnieju piłki koszykowej nasza drużyna męska zajęła I miejsce.