Zwycięstwo naszego LZS

Ludowy Zespół Sportowy Moszczanka-Skrzebowa został zwycięzcą Zimowej Spartakiady Ludowych Zespołów Sportowych oraz Mieszkańców gminy i miasta Raszków. Finał spartakiady został zorganizowany przez Radę Miejsko-Gminną Ludowe Zespoły Sportowe w niedzielę 10 lutego w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Raszkowie. Nasz LZS zajął pierwsze miejsce z sumą 133 punktów, przed LZS Szczurawice (121,5 punktów) i LUKS Radłów (114,5 punktów). W nagrodę sportowcy otrzymali puchar ufundowany przez Burmistrza Gminy i Miasta Raszków Jacka Bartczaka oraz nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł.
W finale reprezentowali nasze miejscowości:
Warcaby kobiet i mężczyzn:
1. Ewelina Pawłowska (zajęła I miejsce)
2. Dariusz Rabencki
Tenis stołowy kobiet i mężczyzn:
1. Jolanta Marszał
2. Patryk Zieleziński (zajął II miejsce)
Przeciąganie liny:
Marcin Molka, Maciej Smoliński, Przemysław Sójka (drużyna zajęła II miejsce)
Wielobój rodzinny:
Dorota Szczepaniak, Jan Szczepaniak, Katarzyna Szczepaniak (drużyna zajęła III miejsce)
Wielobój rekreacyjny:
1. Ilona Maleszka
2. Jakub Szymankiewicz
Rzuty karne do bramki:
Zbigniew Kmiecik, Grzegorz Zimniak

Do klasyfikacji generalnej zaliczane były także gry zespołowe, które rozegrane zostały 27 stycznia i 3 lutego:
Piłka nożna halowa - III miejsce drużyny: Patryk Zieleziński, Dariusz Czech, Jakub Szymankiewicz, Grzegorz Zimniak, Szymon Matyba, Robert Tasarek, Jakub Biernat.
Piłka siatkowa kobiet - III miejsce drużyny: Natalia Kaczor, Dominika Maleszka, Marzena Kłopocka, Patrycja Zimniak, Ewelina Pawłowska, Beata Cicharzewska.
Piłka siatkowa mężczyzn - IV miejsce drużyny: Marcin Zieleziński, Jakub Szymankiewicz, Grzegorz Zimniak, Robert Tasarek, Jakub Biernat, Robert Błocisz, Radosław Krakowski, Mateusz Maciak.